Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Ticari alanda hizmet veren firmaların bir çoğu koli ihtiyacı olmaktadır. Baskılı koli üretimleri ve imalatı yapan firmamızda kalite daima ön planda tutularak en uygun fiyatlar ile adresinize gönderilmektedir. Baskılı koli günümüze birçok sektörün olmazsa olmazı haline gelmiş ve birçok işletme tarafından her gün çok sıklıkla kullanılmakta olan koli türüdür.

Pek çok farklı baskılı şekilde koli türü vardır. Bu koli ürünleri bazıları depolama için, bazıları ise paketleme ve nakliye için kullanılmaktadır. Amaç ne olursa olsun, bu kutular birçok farklı işleve hizmet eder ve çeşitli şekil, boyut ve renklerde bulunabilir. Bu koliler birçok farklı malzemeden yapılabilir ancak bu koli ve kutuların üretiminde en yaygın olarak kullanılan malzeme kartondur. Karton, kısmen dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca nispeten ucuzdur ve birçok farklı baskılı koli türü için iyi bir seçimdir.

Baskılı Koli Üreticileri

Basılı koli seçerken, kolinin boyutunu ve şeklini dikkate almak önemlidir.  Kolinin boyutu, içinde ne kadar saklanabileceğini de belirleyecektir. Özellikle bir koli imalatçısına kendiniz ya da firmanız için bir kutu yada koli imal ettirecekseniz yapacağınız işi göz önünde bulundurup koli boyutlarına çok iyi bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir. Emre ambalaj olarak firmamıza ulaşabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

koli imalatı konusunda bizde uzun yıllardır sektörün içerisinde hizmet veren bir firma olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz birçok kutu türünde uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Eğer sizde gerek işletmeniz için gerekse de kendiniz için koli üretimi yaptırmak istiyorsanız markanıza özel her türlü koliye baskılı bir şekilde sizler için üretebiliriz.

Kaliteli Baskılı Koli

Firma olarak baskılı koli ve daha birçok koli imalatında bizi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmakta bu sebeplere dilerseniz elin birlikte bakalım.

  • 1. sınıf kaliteli koli üretiyoruz.
  • Üretilen kolilere istediğiniz her türlü baskıyı basıp tamamen hazır olarak teslim ediyoruz.
  • Her işletmeye uygun boyutta eve şekilde koli üretimi yapıyoruz
  • Ve bunların hepsini oldukça uygun fiyatlar karşılığında yapıyoruz.

Eğer sizde işletmeniz ya da kendiniz için bu tarz bir koli yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz baskıyı bize yollayarak istediğiniz adette koli üretilmesini isteyebilirsiniz. Adet, kilo fark etmeksizin sipariş vermek istediğiniz kadar oluşturmak için Emre ambalaj firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.