Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Günümüz de bir çok firmanın ihtiyacı baskılı kutu ihtiyacı olmaktadır. Her sektörde farklı ebatlarda üretimleri yapan Emre metal olarak çözümler üretilmektedir. E-ticaret kullanımının sıkça arttığı ülkemizde tüm işletmelere özel olarak üretimler yapılır. Bu kutulardan bazıları depolama için, bazıları ise paketleme ve nakliye için kullanılmaktadır. Örneğin bazı baskılı kutu çeşitleri pizza firmaları tarafından pizzaları müşteriye ulaştırmak için kullanılmaktadır.

Bu kutular birçok farklı malzemeden yapılabilir ancak bu kutuların üretiminde en yaygın olarak kullanılan malzeme kartondur. Karton, kısmen dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca nispeten ucuzdur ve birçok farklı baskılı kutu türü için iyi bir seçimdir. Amaç ne olursa olsun, bu kutular birçok farklı işleve hizmet eder ve çeşitli şekil, boyut ve renklerde bulunabilir.

Baskılı Kutu Üreticisi

Basılı kutu seçerken, kutunun boyutunu ve şeklini dikkate almak önemlidir. Bazı kutular kare veya dikdörtgen iken diğerleri daha yuvarlak veya ovaldir. Kutunun boyutu, içinde ne kadar saklanabileceğini de belirleyecektir. Özellikle bir kutu imalatçısına kendiniz ya da firmanız için bir kutu imal ettirecekseniz yapacağınız işi göz önünde bulundurup kutu boyutlarına çok iyi bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir.

Kutu imalatı konusunda bizde uzun yıllardır sektörün içerisinde hizmet veren bir firma olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz birçok kutu türünde uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Eğer sizde gerek işletmeniz için gerekse de kendiniz için kutu üretimi yaptırmak istiyorsanız markanıza özel her türlü kutuyu baskılı bir şekilde sizler için üretebiliriz.

Baskılı Kutu Üreticisi

Baskılı Kutu İmalatçısı

Firma olarak baskılı kutu ve daha birçok kutu imalatında bizi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmakta bu sebeplere dilerseniz elin birlikte bakalım. Baskılı kutu taleplerinizde direk imalatçı ile çalışarak ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

  • 1. sınıf kaliteli kutular üretiyoruz.
  • Üretilen kutulara istediğiniz her türlü baskıyı basıp tamamen hazır olarak teslim ediyoruz.
  • Her işletmeye uygun boyutta eve şekilde kutu üretimi yapıyoruz
  • Ve bunların hepsini oldukça uygun fiyatlar karşılığında yapıyoruz.

Eğer sizde işletmeniz ya da kendiniz için bu tarz bir kutu yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz baskıyı bize yollayarak istediğiniz adette kutu üretilmesini isteyebilirsiniz. Emre ambalaj olarak taleplerinize uygun olarak üretimler yapılmaktadır.