Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Baskılı Kutu İmalatçısı

Baskılı Kutu İmalatçısı

Sektörünüze uygun olarak kutu tasarımları yaptırabilir ve sipariş edebilirsiniz. Baskılı Kutu İmalatçısı konumunda olan firmamız piyasadaki en uygun fiyatlar ile alışveriş yapabileceğiniz bir firmadır. Emre ambalaj ile bağlantı kurarak hiç bir aracı olamadan direk üreticiden alışveriş yapabilirsiniz.

Kutular bazıları depolama için, bazıları ise paketleme ve nakliye için kullanılmaktadır. Hatta bazı baskılı kutular pizza firmaları tarafından pizzaları müşteriye ulaştırmak için kullanılmaktadır. Amaç ne olursa olsun, bu kutular birçok farklı işleve hizmet eder ve çeşitli şekil, boyut ve renklerde bulunabilir. Karton, kısmen dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca nispeten ucuzdur ve birçok farklı baskılı kutu türü için iyi bir seçimdir.

Baskılı Kutu İmalat Firması

Kutuların işlevinin önemli olduğu kadar kalitesininde iyi olması çok önemlidir. Firmanızı temsil edecek bu ürünler müşterilerinize ulaşacağı için görsel ve kalite daima iyi durumda olmalıdır. Özellikle bir baskılı kutu imalatçısı ile kendiniz ya da firmanız için bir kutu imal ettirecekseniz yapacağınız işi göz önünde bulundurup kutu boyutlarına çok iyi bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir.

Baskılı kutu imalatı konusunda bizde uzun yıllardır sektörün içerisinde hizmet veren bir firma olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz birçok kutu türünde uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Bu kutular birçok farklı malzemeden yapılabilir ancak bu kutuların üretiminde en yaygın olarak kullanılan malzeme kartondur. Baskılı Kutu İmalatçısı olarak 1. kalitede malzemeler kullanılarak amacınıza uygun olarak üretilir.

 

Baskılı Kutu Fiyatları

Bir çok kutu üretici firması tarafından farklı fiyatlar verilebilmektedir. Koli ve kutu yapımında kullanılacak malzeme, kutunun ebatları, oluk sayısı gibi bir çok sebep baskılı kutu fiyatlarını etkilemektedir. Talebinizi 0 216 387 21 38 irtibat numarası ile tam olarak iletebilir ve fiyat tekliflerini günümüze uygun rakamlarla alabilirsiniz.

Emre ambalaj olarak firmanıza uygun baskılı kutu yaptırabilir ve uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. En doğru fiyatlar ile adet bazında yada kilo, toptan kutu siparişleri verebilirsiniz. Her işletmeye uygun boyutlarda baskılı kutu tasarımları yapılmaktadır. Eğer işletmeniz ya da kendiniz için bu tarz bir kutu yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz baskıyı bize gönderebilir, istediğiniz adetlerde kutu üretilmesini firmamızdan talep edebilirsiniz.

Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous reading
Baskısız Koli Toptan & Baskısız, Baskılı Koli Kutu Toptancısı
Next reading
Baskılı Kutu Fiyatları 2023