Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

İstanbul Karton Kutu İmalatı

İstanbul Karton Kutu İmalatı

Üretici konumunda olan firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile kutu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İstanbul karton kutu imalatı piyasada olan en iyi fiyatlar ile 1. kalite malzeme kullanılarak üretilir. Ülkemizde birçok işletme küçüklü büyüklü her gün onlarca karton kutu kullanmakta ve sonrasında bu karton kutular geri dönüşüme gitmektedir. Yüksek rakamlar ödeyerek uzun süre beklemek yerine, en uygun fiyatlar ile bir kaç günde elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Taşıma, depolama gibi farklı alanlarda karton kutu ihtiyaç duyuyorsanız Emre ambalaj sektörde en büyük üretici ve imalatçı durumunda olmaktadır. Karton kutular oldukça basit ancak buna karşın bir o kadar da çok yönlülerdir. Eğer sizde işletmeniz ya da direkt olarak kendiniz için belirli ölçekte İstanbul karton kutu imalatı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Karton Kutu Üreticisi

Emre Ambalaj tüm işletmelerin her türlü karton kutu ihtiyacını karşılamak üzere hizmet veriyor ve her ölçekte kutuları ister baskılı ister baskısız bir şekilde sizler için üretiyoruz. Karton kutuları elle yapabilen daha küçük fabrikalar veya işletmelerde bulunmaktadır. İstanbul karton kutu imalatı, birkaç adımdan oluşan bir süreçtir. Çoğu fabrikada, ağır iş makineleri kullanılarak büyük ölçekte karton kutular yapılır. Emre ambalaj olarak makine kullanarak büyük ölçekte karton kutu yapma sürecini özetlemektedir.

  • Karton levhalar büyük bir kesme makinesine beslenir.
  • Kesme makinesi karton levhaları uzun şeritler halinde keser.
  • Uzun şeritler daha sonra bir kutu yapma makinesine beslenir.
  • Kutu yapma makinesi, karton şeritleri bir kutu şeklinde katlar ve ardından bunları birbirine yapıştırır veya bantlar.
  • Biten kutular daha sonra makineden çıkarılır ve kullanıma hazır hale gelir.

İstanbul Baskılı Karton Kutu

Karton kutu imalatı birçok sektör için oldukça büyük bir önem taşıyor. Ülkemizde her yıl çok sayıda İstanbul karton kutu imalatı yapılıyor ve bu üretilen kutular sonrasında geri dönüşümde kullanılır. Karton kutular ayrıca eşyaların depolanması ve nakliyesi için de kullanılmaktadır. Baskılı kutu üretimi yapan firmamız en iyi fiyatlar ve kısa sürede teslimat ile sektörde lider konumda olmaktadır.

Emre ambalaj olarak üretim bandında bir çok farklı tasarımlar olmaktadır. Karton kutular, yiyecek, içecek, oyuncak ve diğer tüketici ürünleri gibi malları paketlemek için kullanılan geleneksel kâğıttan daha kalın ve daha dayanıklı olan bir karton türü olan mukavvadan yapılır. Emre ambalaj ulaşmak için bizi hemen arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous reading
Baskılı Kutu Fiyatları 2023
Next reading
Sıvama Kutu İmalatı