Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Sıvama Kutu İmalatı

Sıvama Kutu İmalatı

Emre ambalaj olarak piyasadaki en uygun fiyatlı sıvama kutu imalatı yapılmaktadır. Sıvama kutu imalatı deyince birçok kişinin aklında pek bir şey canlanmadığını tahmin edebiliyoruz. Gelin bu kutuların ne olduğunu birlikte bakalım.

Açıkçası günümüzde birçok alanda kullanılan bu kutuları hayatınızda en az bir kere sizde kullanmışsınızdır. Sıvama kutu isim olarak pek bir şey çağrıştırmasa da genel olarak hediye kutularına verilen isim bu. Özellikle kuyumcular ve takıcılarda kullanılan kutuların ismi aslında sıvama kutu olarak geçiyor.

Dediğimiz gibi sıvama kutusu, genellikle mücevher veya madeni para gibi küçük eşyaları saklamak için kullanılan, küçük, dikdörtgen bir kutudur. Bu kutular genellikle boya veya diğer süslemelerle süslenir ve içindekileri ortaya çıkarmak için açılan bir kapağı olabilmektedir.

Sıvama Kutu Üreticisi ve Kullanım Alanları

Sıvama kutular yüzyıllardır kullanılan ve popülaritesi günümüzde de devam eden bir kutu türüdür. Bu kutular genellikle içlerine hediyelik eşya konularak başkalarına verilen küçük kutulardır. Bu tarz kutuların en sık karşımıza çıktığı yer tabi ki kuyumculardır. Bunun yanında birçok takı dükkanında da bu tarz kutulara rastlamanız muhtemeldir. Peki başka kullanım alanları var mı?

  • Takı Dükkanları
  • Kuyumcular
  • Hediyelik Eşya Dükkanları
  • Saatçiler
  • Ve daha birçok firma bu kutuları kullanmaktadır.

Firmalar genellikle bu tarz kutuları kendi markalarına özel bir şekilde toplu olarak ürettirirler. Bizde uzun yıllardır sıvama kutu imalatı yapan bir firma olarak birçok müşterimize bu konuda destek sağlamaktayız. Sizde bu konuda bir üretici firma arayışı içerisindeyseniz, markanıza özel sıvama kutuları sizler için üretebiliriz.

Sıvama Kutu Üreticisi ve Kullanım Alanları

Özel Tasarım Sıvama Kutu İmalatı

Ünümüzde birçok kuyumcu ya da takı dükkânı sıvama kutuları çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu noktada hali hazırda bu tarz kutuları tedarik etmek için para ödeyen iletmeler bu kutuları baskısız bir şekilde kullanmakta ve bir noktada daha fazla fiyat ödeme maliyetinden kaçmaktadırlar. Peki ya sizlere diğer firmalardan aldığınız sıvama kutularını sizler için baskılı bir şekilde çok uygun fiyatlara üretiyoruz desek.

Emre ambalaj olarak uzun yıllardır sektörün içinde olan bir firma olarak sıvama kutu imalatını hem de baskılı bir şekilde uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz. Sizde sıvama kutu ve koli ihtiyaçlarınız gibi diğer hizmetlerimizden herhangi birinden faydalanmak isterseniz iş yerimizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous reading
İstanbul Karton Kutu İmalatı
Next reading
Özel Serigrafi Baskılı Kutu İmalatı