Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Koli Kutu İmalatı

Koli Kutu İmalatı

Ülkemizde birçok koli kutu imalatı yapan firma bulunmaktadır. Bizde bu firmalar arasında uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor.

Koli kutusu, paketlerinizin güvenli ve sağlam taşındığından emin olmanızın en iyi yoludur. Birçok işletmenin ünlük hayatta sürekli kullandığı bu kutular herkesin hayatını bir noktada oldukça kolaylaştırmaktadır.

Koli Kutuların Kullanım Alanları

Koli kutu imalatı şüphesiz işletmelerin ve birçok kişinin hayatını kolaylaştırmak için yapılmaktadır. Peki ama bu koli kutuların kullanım alanları nelerdir?

Koli kutuları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yerler kullanılmaktadır:

  • Koliler genellikle paket göndermek ya da almak için postanedeler de veya gönderici firmalar tarafından kullanılır.
  • Bunun yanında pizzacı gibi birçok yemek firması bu tarz kutu çeşitleri kullanmaktadır.
  • Tabi ki kolilerin en yaygın olarak kullanıldığı sektörlerin başında nakliyat sektörü gelmektedir. Evini taşıyan hemen hemen herkes mutlaka kolileri kullanmaktadır.
  • Bunun yanında marketlere toptan olarak gelen ürünler büyük kolilerde gelmektedir.

Yani kısaca koli kutular hayatımızın hemen hemen her yerinde karşımıza çıkmakta ve hemen hemen her sektörde kullanılmaktalar. Eğer sizde bu tarz koli kutulara ihtiyaç duyan biriyseniz ya da bir işletmeyseniz Emre ambalaj olarak bizimle iletişime geçebilir ve bu tarz kolilerin üretimi için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Koli Kutu İmalatı Nasıl Yapılır?

Koli kutusu imalatı sürecine ve başarılı bir ürün yapabilmek için yapmanız gerekenlere bir göz atacağız.

Bu süreçteki ilk adım, koli kutu için kalıp oluşturmaktır. Bu kalıp kutunun şeklini oluşturmak için kullanılacaktır. Kalıp oluşturulduktan sonra, hammadde ile doldurulur. Aslında bu işlem temel olarak kâğıt yapmaktan çok farklı değildir. Sadece kâğıt yapımını ek olarak hammadde biraz daha farklıdır.

Açıkçası piyasada çok fazla koli kutu üretimi yapan firma bulunmaktadır. Bu firmaların hepsi birbirinden farklı yöntemler kullanabilir. Bizde Emre ambalaj olarak uzun yıllardır müşterilerimize ister baskılı koli isterseler de baskısız koli imalatı konusunda destek vermekteyiz. Sizin de firmanız ya da işletmeniz için bu tarz bir koli ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

 

Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Karton Kutu İmalatı
Next reading
Koli İmalatı & Koli Üretimi & Baskılı Koli & Emre Ambalaj