Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Baskılı Karton Kutu

Baskılı Karton Kutu İmalatçısı

Günümüz şartlarında baskılı karton kutu bir çok sektörde direk markanın reklamı olarak oldukça değerlidir. Baskılı karton kutu imalatçısı arıyorsanız emre ambalaj en iyi fiyatlar ile 1. sınıf kalitede üretici olarak hizmet verir. Pek çok farklı baskılı şekilde kutu türü vardır. Karton, kısmen dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca nispeten ucuzdur ve birçok farklı baskılı kutu türü için iyi bir seçimdir.

Bu kutulardan bazıları depolama için, bazıları ise paketleme ve nakliye için kullanılmaktadır. Hatta bazı baskılı kutular pizza firmaları tarafından pizzaları müşteriye ulaştırmak için kullanılmaktadır. Amaç ne olursa olsun, bu kutular birçok farklı işleve hizmet eder ve çeşitli şekil, boyut ve renklerde bulunabilir. Bu kutular birçok farklı malzemeden yapılabilir ancak bu kutuların üretiminde en yaygın olarak kullanılan malzeme kartondur.

Baskılı Karton Kutu İmalatçısı

Basılı kutu seçerken, kutunun boyutunu ve şeklini dikkate almak önemlidir. Bazı kutular kare veya dikdörtgen iken diğerleri daha yuvarlak veya ovaldir. Kutunun boyutu, içinde ne kadar saklanabileceğini de belirleyecektir. Özellikle bir kutu imalatçısına kendiniz ya da firmanız için bir kutu imal ettirecekseniz yapacağınız işi göz önünde bulundurup kutu boyutlarına çok iyi bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir.

Kutu imalatı konusunda bizde uzun yıllardır sektörün içerisinde hizmet veren Emre ambalaj firma olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz birçok kutu türünde uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Eğer sizde gerek işletmeniz için gerekse de kendiniz için kutu üretimi yaptırmak istiyorsanız markanıza özel her türlü kutuyu baskılı bir şekilde sizler için üretebiliriz.

Baskılı Karton Kutu Üreticisi

Firma olarak baskılı kutu ve daha birçok kutu imalatında bizi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmakta bu sebeplere dilerseniz elin birlikte bakalım.

  • Sınıf kaliteli kutular üretiyoruz.
  • Üretilen kutulara istediğiniz her türlü baskıyı basıp tamamen hazır olarak teslim ediyoruz.
  • Her işletmeye uygun boyutta eve şekilde kutu üretimi yapıyoruz
  • Ve bunların hepsini oldukça uygun fiyatlar karşılığında yapıyoruz.

Eğer sizde işletmeniz ya da kendiniz için bu tarz bir kutu yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz baskıyı bize yollayarak istediğiniz adette kutu üretilmesini isteyebilirsiniz.

Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous reading
Özel Serigrafi Baskılı Kutu İmalatı
Next reading
Karton Kutu İmalatı