Tüm Ürünlerde En Uygun Fiyatlar Ürünleri İncele

Shopping cart
₺0,00

Özel Serigrafi Baskılı Kutu İmalatı

Özel Serigrafi Baskılı Kutu İmalatı

E ticaret sektörünün ilerlemesi ile Özel serigrafi baskılı kutu imalatı son yıllarda oldukça yüksek sayılara ulaşmıştır. Bizimde firma olarak müşterilerimiz için üretimini yaptığımız bu baskılı kutu türü son yıllarda çok daha fazla yaygın hale geldi özellikle birçok kişinin internet üzerinden teknoloji ürünleri satın aldıklarından gelen bu kutu firmalara özel olarak üretilmekte ve kutunun üzerine firmaların logoları, sloganları ya da istekleri bir baskı yapılmakta.

Bizde firma olarak uzun yıllardan beri birçok müşterimizin markası için çok sayıda baskılı kutu üretimi yaptık. Eğer sizin de işletmeniz için bu tarz baskılı kutulara ihtiyacınız varsa isteklerinizi bize anlatmak ve detaylı bilgi almak adına işletmemizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Serigrafi Baskılı Kutu İmalatı ve Kullanım Alanları

Birçok kişinin adını duyunca kafasından herhangi bir şey canlanmayan bu kutu türü birçok işletme için oldukça büyük bir önem taşıyor. Bizde Emre ambalaj olarak bu doğrultuda müşterilerimiz için özel serigrafi baskılı kutu imalatı en kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde yapıyoruz. Peki ama bu kutular hangi işletmeler tarafından kullanılmakta bunlardan bahsetmek gerekirse,

  • Bu kutular özellikle e ticaret sitelerinde hizmet ve teknoloji ürünleri satan işletmelerin çok sık kullandığı kutulardır.
  • Bunun yanında bu kutular yemek sektöründe de kullanılmaktadır. Birçok paket servis hizmeti veren işletme bu kutuların farklı bir versiyonu ile hizmet vermektedir.
  • Kargo ile gönderim yapan birçok işletme de bu tarz koli ve kutuları kullanmaktadır.

Özel Serigrafi Baskılı Kutu İmalatı

Baskılı Kutu İmalatı Toptan Satış

Eğer yemek servisi yapan ya da sürekli kargo gönderimi yapan bir firmanız varsa bir noktada kendinize özel bir kutu tasarımı yaptırmak istemeniz oldukça normal bir durumdur. Bizde firma olarak sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak adına özel serigrafi baskılı kutu imalatı yapmaktayız. Adet ve toptan siparişleri arasında fiyat farklılığı oluşabilmektedir. Toptan baskılı kutu taleplerinizde bizlere ulaşarak özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizde gönderdiğiniz yemeklerde ya da kargoya verdiğiniz ürünlerde paketleme yaptığınız kutunun üzerinde isminizin ya da logonuzun olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ya da bizi yerimizde ziyaret etmek.

Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous reading
Sıvama Kutu İmalatı
Next reading
Baskılı Karton Kutu